Mūsų spausdintos
etiketės

Moderni įranga ir didelė specialistų patirtis leidžia spausdinti aukščiausios kokybės, įvairių dydžių bei formų etiketes, projektuoti sudėtingiausių konfigūracijų pakuotes. Tai originalūs ir praktiški sprendimai įvairaus pobūdžio produkcijai.

etiketės
etiketės
etiketės
etiketės
etiketės
etiketės
 

Mūsų spausdintos
pakuotės

pakuotės
pakuotės
pakuotės
pakuotės
pakuotės
pakuotės
 

Apie mus

Teikiame modernius spaudos sprendimus išskirtinių ir prestižinių produktų dizainui. Patyrusi profesionalų komanda rūpinasi, jog Jūsų produktų etiketės ir pakuotės tinkamai reprezentuotų įmonę ir atspindėtų prekės vertę. Paslaugų įvairovė bei aukščiausia kokybė už palankią kainą leidžia klientams pasiūlyti originalius ir išskirtinius prekių apipavidalinimo sprendimus.

Daugiau nei 20-ies metų veiklos patirtis, inovatyvūs sprendimai bei kokybė pelnė tarptautinį pripažinimą. Apie 30% visų užsakymų yra atliekama klientams tokiose šalyse kaip Norvegija, Lenkija, Latvija, Estija, Rusija, Vokietija, Prancūzija, Italija, Gruzija, Airija bei Danija. Spaudos darbai vertinami daugelio farmacijos, kosmetikos, tekstilės, alkoholio bei kitų pramonės šakų bendrovių.

Nuolat tobulėjame ir sekame naujausias rinkos tendencijas, diegiame jas įmonėje ir investuojame į įrenginių atnaujinimą.

Bendraukime

Norėdami gauti daugiau informacijos apie CARIS teikiamas paslaugas, susisiekite su mumis žemiau esančiais kontaktais.

 Bukčių g. 42
04127 Vilnius

 info@caris.lt

 (8-5) 216 94 25

 

© 2016-2024 UAB Caris. Visos teisės į turinį saugomos.