Ne tik patirtis, tačiau ir įgalinančios
technologijos

Ypatingą dėmesį skiriame technologiniam pažangumui ir aukštiems gamybos standartams. Nuolat investuodami į įrangos atnaujinimą plečiame paslaugų spektrą ir siūlome naujus bei modernius spaudos sprendimus. Turimą įrangą sudaro itin aukštos kokybės vokiškos, šveicariškos bei japoniškos spaudos mašinos, užtikrinančios gamybos įvairovę bei patikimumą.

Spauda
Spauda

Spauda

Spauda ant įvairaus spektro medžiagų

Nuo popieriaus iki metalizuotų paviršių arba polimerinių substratų

Spauda

Plačios spaudos technologijų galimybės

Ofsetinė, UV ofsetinė, UV šilkografinė, UV fleksografinė spauda, folijavimas, reljefinis elementų iškėlimas ir įspaudimas, pjovimas ir figūrinis kirtimas, vyniojimas, pakuotės lankstymas ir klijavimas

 

Apie mus

Teikiame modernius spaudos sprendimus išskirtinių ir prestižinių produktų dizainui. Patyrusi profesionalų komanda rūpinasi, jog Jūsų produktų etiketės ir pakuotės tinkamai reprezentuotų įmonę ir atspindėtų prekės vertę. Paslaugų įvairovė bei aukščiausia kokybė už palankią kainą leidžia klientams pasiūlyti originalius ir išskirtinius prekių apipavidalinimo sprendimus.

Daugiau nei 20-ies metų veiklos patirtis, inovatyvūs sprendimai bei kokybė pelnė tarptautinį pripažinimą. Apie 30% visų užsakymų yra atliekama klientams tokiose šalyse kaip Norvegija, Lenkija, Latvija, Estija, Rusija, Vokietija, Prancūzija, Italija, Gruzija, Airija bei Danija. Spaudos darbai vertinami daugelio farmacijos, kosmetikos, tekstilės, alkoholio bei kitų pramonės šakų bendrovių.

Nuolat tobulėjame ir sekame naujausias rinkos tendencijas, diegiame jas įmonėje ir investuojame į įrenginių atnaujinimą.

Bendraukime

Norėdami gauti daugiau informacijos apie CARIS teikiamas paslaugas, susisiekite su mumis žemiau esančiais kontaktais.

 Bukčių g. 42
04127 Vilnius

 info@caris.lt

 (8-5) 216 94 25

 

© 2016-2024 UAB Caris. Visos teisės į turinį saugomos.